Pirk „Krekenavos“ produktus, registruokis ir laimėk saulės jėgainę!

 

Laimėkite nuosavą žalios energijos šaltinį – net 6 kW galingumo saulės jėgainę iš saulesparkai.lt ! Laimėję prizą, saulės energija galėsite naudotis net 24 metus.

Dalyvauti žaidime paprasta: bet kurioje partnerių parduotuvėje pirkite „Krekenavos“ produktus, registruokite kvitą šiame puslapyje ir laukite pranešimo apie laimėjimą.

Laimėtoją išrinksime loterijos būdu. Atkreipiame dėmesį, kad laimėti gali tik turintieji nuosavą būstą, tad kviečiame įdėmiai perskaityti žaidimo taisykles. Žaidimas vyks nuo birželio 17 iki liepos 10 d.

Dėkojame visiems dalyvavusiems! Žaliosios loterijos laimėtoju tapo Almantas Urbanavičius.

Taisyklės
DUK

 

„Krekenavos“
energija 100% žalia

Visą „Krekenavos“ produkciją gaminame naudodami tik žalią elektros energiją, dėl to mūsų mėsos gaminiai yra draugiškesni aplinkai. Dalį energijos jau trejus metus pasigaminame savo saulės elektrinėje, o kiek reikia papildomai – įsigyjame iš sertifikuotų žaliosios energijos tiekėjų. Šiemet žengsime dar vieną žalią žingsnį – baigsime statyti biodujų jėgainę, kuri leis išgauti net pusę įmonei reikalingo dujų kiekio.

Žalia energija ne tik draugiškesnė aplinkai, bet ir mažina priklausomybę nuo kainų svyravimų. Su ja tampame atsakingesni, laisvesni ir šiuolaikiškesni. Norime, kad šiuos privalumus patirtumėte ir jūs, todėl kviečiame žaisti žaidime ir laimėti nuosavą žaliosios energijos šaltinį.

Kurkime žalesnę ateitį kartu!

Registracija baigta.