Pirk „Krekenavos“ produktus, registruokis ir laimėk saulės jėgainę!

 

Laimėkite nuosavą žalios energijos šaltinį – net 5 kW galingumo saulės jėgainę iš eparkai.lt! Laimėję prizą, saulės energija galėsite naudotis net 24 metus.

Dalyvauti žaidime paprasta: bet kurioje partnerių parduotuvėje pirkite „Krekenavos“ produktus, registruokite kvitą šiame puslapyje ir laukite pranešimo apie laimėjimą.

Laimėtoją išrinksime loterijos būdu. Atkreipiame dėmesį, kad laimėti gali tik turintieji nuosavą būstą, tad kviečiame įdėmiai perskaityti žaidimo taisykles. Žaidimas vyks nuo 2024 m. vasario 20 iki 2024 m. kovo 20 d.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname Audronę ir Žanetą Staševičius iš Tauragės!

 

„Krekenavos“
energija 100% žalia

Visą „Krekenavos“ produkciją gaminame naudodami tik žalią elektros energiją, dėl to mūsų mėsos gaminiai yra draugiškesni aplinkai. Dalį energijos jau penkerius metus pasigaminame savo saulės elektrinėje, o kiek reikia papildomai – įsigyjame iš sertifikuotų žaliosios energijos tiekėjų. 2022 m. antroje pusėje žengėme dar vieną žalią žingsnį – pradėjo veikti biodujų jėgainė, kurioje išgauname beveik pusę įmonei reikalingo dujų kiekio.

Žalia energija ne tik draugiškesnė aplinkai, bet ir mažina priklausomybę nuo kainų svyravimų. Su ja tampame atsakingesni, laisvesni ir šiuolaikiškesni. Norime, kad šiuos privalumus patirtumėte ir jūs, todėl kviečiame žaisti žaidime ir laimėti nuosavą žaliosios energijos šaltinį. Kurkime žalesnę ateitį kartu!  

Registracija

Registracija baigta.