Pirk „Krekenavos“ produktus, registruokis ir laimėk saulės jėgainę!

 

Laimėkite nuosavą žalios energijos šaltinį – net 5 kW galingumo saulės jėgainę iš eparkai.lt ! Laimėję prizą, saulės energija galėsite naudotis net 24 metus.

Dalyvauti žaidime paprasta: bet kurioje partnerių parduotuvėje pirkite „Krekenavos“ produktus, registruokite kvitą šiame puslapyje ir laukite pranešimo apie laimėjimą.

Laimėtoją išrinksime loterijos būdu. Atkreipiame dėmesį, kad laimėti gali tik turintieji nuosavą būstą, tad kviečiame įdėmiai perskaityti žaidimo taisykles. Žaidimas vyks nuo vasario 8 iki kovo 9 d.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname Sonatą ir Artūrą Makarevičius iš Mažeikių raj.! ️

Taisyklės
DUK

 

„Krekenavos“
energija 100% žalia

Visą „Krekenavos“ produkciją gaminame naudodami tik žalią elektros energiją, dėl to mūsų mėsos gaminiai yra draugiškesni aplinkai. Dalį energijos jau ketverius metus pasigaminame savo saulės elektrinėje, o kiek reikia papildomai – įsigyjame iš sertifikuotų žaliosios energijos tiekėjų. 2022 m. antroje pusėje žengėme dar vieną žalią žingsnį – pastatyta nuosava biodujų jėgainė, kuri leis patenkinti iki 99 procentų savo dujų poreikio.

Žalia energija ne tik draugiškesnė aplinkai, bet ir mažina priklausomybę nuo kainų svyravimų. Su ja tampame atsakingesni, laisvesni ir šiuolaikiškesni. Norime, kad šiuos privalumus patirtumėte ir jūs, todėl kviečiame žaisti žaidime ir laimėti nuosavą žaliosios energijos šaltinį.

Kurkime žalesnę ateitį kartu!

Registracija baigta.